24 Ocak 2013 Perşembe

Biri Beyaz mı Dedi?' Kışın beyaz giyilmez! ' inancı bu sezon sekteye uğradı. Beyaz kabanlar, trençkotlar, elbiseler, çizmeler raflarda tükendi bile... Beyaz, her tene uygun bir renk ve beyazın yakışmayacağı kişi yoktur. Bakınız gelinler :) Çünkü beyaz tüm ışık spektrumlarını bünyesinde toplar ve birlikte kullanılan rengin etkisini arttırır. Hatta cesareti olan varsa baştan aşağı bembeyaz giysin...
Ben beyazı gri ile çok yakıştırıyorum hem göz yormuyor hem de  cildime, rengime uyum sağlıyor. Siz de beyazı göz yormayacak renklerle kullanırsanız daha fresh bir stiliniz olur.
Ayrıca beyaz şişman gösterir, üşütür, çabuk kirlenir gibi batıl inançları bir tarafa bırakmanızı öneririm. Artık o sözler çok demode oldu. :)
Beyaz kaban:: Desigual
Koyu lacivert jean:: Mavi
 Ekose Desenli Çizme:: Burberry
Beyaz rugan çanta:: Burberry
Gri Şal:: İpekevi
Fotoğraf:: Buse Sucu

SOMEONE SAID WHITE?


This season 'white clothes are not worn in winter’ belief  ended.  White coats, raincoats, dresses and boots have already sold out. White color looks good on every skin and everyone. Look at brides :) because white contains all light spectrums and highlights the partner color. İf you are brave enough, let’s wear in white completely…

I like white with grey, either it does not tire eyes or looks good on my skin color. İf you use White color with colors that do not tire eyes; you will have more fresh style.

I also recommend you to forget about believes like “White color shows you fat, makes you cold and dirties”. They are demode/ out of fashion :)

White coat:: Desigual
Dark blue jean:: Mavi
 Boots:: Burberry
White patent leather bag:: Burberry
Grey shawl:: İpekevi

Photography:: Buse Sucu

1 yorum: