Espadril modası bu yaz da devam ediyor. Espadrilin bu kadar tutulmasının sebebi vazgeçilemeyen rahatlığı olmalı. Dünya markaları da koleksiyonlarına kendi stillerine göre espadril ekledi.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEidri5QQGEK7LgWSJmu5wyvDVRErqVaq5MX7YIYq8wfCtpud3hW9EwKoPkCbLGGsD6HEI-eu2IMmxT87NilBwGme5TP0zz2AaU8bbeEOS7MTIr7CO7QY6zCU9e4xpZXBpQEXXdCkUo9oHM5/s320/j.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgMqUm5L4n735CuDKDURCrsVC1mAaXNsk-5Hubhbxxx1nUbN-HRp-cmjukfXCC4wMWJWeNwRy-klofTtZxz1nGvX2tQroIrKO9i71CaqqPA2jzWSjK1GZmM2-KlXxjs33GepzpeZzirVh3C/s320/l.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg3gY3-RfZXTMYevnRqetji54NhvjdcVGa2nuSOHM-PQdCM-BfLR7D0rMEmBXyFXsVThmTrOS4xNqoSsHX2-gKgoc97ur5PTScTdk4R0iVq8q8CTqxAr3Nis0_dfAR8dYrciq9oAKFBqQ60/s320/lp.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEieZrc6HsFRUyZkvO3LrIbHp5MXkqySjy4phJumuWoFdTsxhbDqMOXCxssSVuM7pEn3OLwufNUta_AQbHxPCQTYRJtF2Hx_aFPltmKA3r-wXhyPSVSHzoBJxrUhJ_HhT6wz1ne9FxLHMdkR/s320/IMG_6131_2.jpg)
Bu arada instagram da bu fotoğrafları her paylaştığımda Kübraanım ayakkabınızın markası nedir diye soruyorlar. Benim giydiğim her 2 ayakkabı da Miu Miu ya ait. Önü taşlı ayakkabı buradaki mağazada tükenmişti bende Raffaello dan aldım. Hala satışı var bildiğim kadarıyla.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgeKmOk2CyPIckSjlkDGBVy3r8NVn2SxdJS51T5zIFmECKGkqzLv3qe2xw-ogU9xXVfCkwbhGjw9TXOImUwNxRK4sXI9sIvSKTpVDdt82vd6pe5hQhnTZhSnquXzY9lW-Ja2agbBYcz4nfb/s320/m.jpg)
Gri payetli olanı Zorlu Miu Miu da bulabilirsiniz. Rahatlığını soranlar oluyor ben çok rahat ettim uzun süreli kullanımlarda bi miktar rahatsızlık veriyor ama o da artık normal diyelim.
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder