![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEirRzSDl0i-jf9g4vc5SbiW0RZEkXcGDx2mBfcIXuHWYp_vSJ0vSBnkrh4J6dZKImnzZbrHZVStm7AY8OXvnUe_byTOKa7t3bSEgrTw5NpOG7lORiad21ugbdz5o_jGQ3Hns3reuZH1xbzA/s400/ee.jpg)
Siyah benim vazgeçemediğim tek rengimdir. Siyah dışındaki renkler olmasa da olur mantığındayım.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbvIwDGB4Y5zUiGkAN27W1oRoDwwv2P0PnjpO-CcwcyTK16MMQPcZtfM0n8lVsj-ZewmK6GcTab4OBaHPULwK85RaWbH77slljqkkIrkEJ88NSjkHOjOXAFZXVzJcq1J8MeEdLZ6VN96iA/s400/Untitled.jpg)
Özel günlerde rengarenk giymek istesemde genelde karalara bürünüyorum. Birçok kişi henüz gençsin yaşlandığında giyersin dese de ben siyahtan vazgeçemiyorum.
Siyahın asaletine çok güveniyorum. Ayrıca siyahın yakışmadığı kişi olmadığına inanıyorum.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqq4PxL9L00PVVSgE7WU3g6x9rCBt548B9fN56bDDcAE1GISG9qdvrxqkuornxqyNP9QFWyfeUlLTjgZYtaZ12SfP2sFwR41xLOSN6RYu-GWeG-pudNz1wCeBwH5obwFbOflHcz0IZbwFl/s320/IMG_4963.JPG)
İstanbulun en güzel manzarasında en güzel gelini kuzenim Zeynebin düğününde yine karalara büründüm. Ufak tefek aksesuarlarla renklendirdim her zamanki gibi :)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgny8BE8YcUrKZ3bVL9pYtYFaP7L1v0LZ2Nnm1FM-A1lg3CDGJICMTHvfyzrKP0Lv-_zeb1hDgWXECuTFnsIntEbtfW7XbDEp775Od6X4pZtafxaAddmcm7w4kCl9BYR4xlsmgPIaJoRW4Z/s320/IMG_4971.JPG)
Normalde ben çok hafif makyaj yaparım yok denecek kadar az makyaj seviyorum fakat bu sefer elbisem sade olduğu için makyajı biraz abarttım. Makyajım abartılıydı ama düğünde herkes o kadar birbirinden şık ve iddialıydı ki benim makyaj arada kaynadı iyi oldu :)
Kemer:: Gucci
Çanta:: Dior
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder