20 Kasım 2013 Çarşamba

Cumhuriyet Resepsiyonu

Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yıl dönümü nedeniyle Çankaya Köşkü’nde verilen resepsiyona bende davetli olarak katıldım. Böyle bir davete katılmak benim için bir onurdu. 


Elbise:: Kübra Tekin
Şal:: İpekevi
Çanta:: Louis Vuitton
Ayakkabı:: Louis Vuitton
Fotoğraf:: Ayhan Arfat

Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül, Eşi Hayrünisa Gül ile birlikte, konuklarını tek tek tokalaşarak karşıladı. Resepsiyona devlet erkânının yanı sıra iş, sanat, spor, basın camiası ve toplumun farklı kesimlerinden birçok davetli katıldı.


Cumhurbaşkanı Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte davetlilerle tek tek tokalaştı ve resepsiyon sırasında konuklarıyla sohbet etti.Hayrünisa Hanım her zaman olduğu gibi çok şıktı. Bu sene lacivert koyu renk bir elbise tercih etmiş ve gördüğüm kadarıyla oldukça zayıflamıştı.
Cumhuriyet resepsiyonunda, koyu renk kıyafet giyilmesi gerekiyor bende bu yüzden trok ve taş detaylı kalem elbise ile davete katıldım. 
Benim için ziyadesiyle özel bir gece oldu. Hem muhalefet hem de iktidardan bir çok isimle görüşme ve konuşma şansım oldu.. İş adamları bana yolun başındayken nasihatlar verdi..
Resepsiyona telefon ya da fotoğraf makinası ile katılmak uygun olmadığı için telefonumu arabada bıraktım. Hiç resmim yok derken Ayhan Bey resepsiyona dair resimleri bana mail bu yüzden Cumhurbaşkanlığı özel fotoğrafçısı Ayhan Arfat Bey' e teşekkür ederim.


REPUBLIC RECEPTION
I attended the reception as a guest at Cankaya Presidential Palace due to the 90th anniversary of the founding of Republic. It was an honour for me to attend such an event.

Dress:: Kübra Tekin
Shawl:: İpekevi
Bag:: Louis Vuitton
Shoes:: Louis Vuitton
Photography:: Ayhan Arfat

Our President Abdullah Gül welcomed his guests with his wife Hayrünisa Gül by shaking hands. Guests from government officials as well as business, art, sport, media and different sector of community attended.

President Abdullah Gül conversed with guests with his wife Hayrünisa Gül.

Hayrünisa Gül was very stylish as all time. She chose dark blue dress this year and as I see she had lost weight.
Dark clothes are supposed to be worn at Republic Reception so I wore a dress with trocar and stone detail. It was a special night for me. I had the opportunity to talk to both ruling and oppositon parties. Businessmen advised me.. Attending the reception with phone or camera is not eligible so I left my phone in the car. There were no pictures of me then thanks to photographer of Presidency Mr. Arfat who sent me the pictures of the reception.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder