15 Şubat 2013 Cuma

Stil: Panço Rahatlığı ve Petrol Mavisi


Son yıllarda panço giymenin rahatlığına çok alıştım. En kolay yoldan günlük şıklığı tamamlamayı sağlıyor.. 
Pançoyu çok kullanmamın sebebi; dış giyimde büyük kolaylık sağlıyor. Düz bir tunik ile birlikte istediğim gibi kombinleyebiliyorum.. Alışveriş merkezi, kafe gibi yerlere gidince de kaban gibi çıkarma derdi yok, ağırlık derdi yok, rahat hareket edebiliyorum... Kaşe panço yerine örgü pançoların daha kullanışlı olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Üzerine yapılan bi kaç ufak işlemeyle de sevimli hale getirmek mümkün...

Bu kombinde petrol mavisi ile görünüşümü tamamladım, çünkü o renk benim cildime uygun olan en sevdiğim renklerden biri.. Her zaman tenimi canlı gösterecek bir renk; bu  yüzden sık sık kombinlerimde yer veriyorum... ve sonuçtan memnunum :) 


SYLE: COMFORT OF PONCHO AND PETROL BLUE

I am used to wear the poncho. İt is the easiest way to be stylish.

The reason for me it is easy to combine with a basic tunic. İt is not heavy like a coat, act/move in a comfortable way and you do not need to take off when you are at a shopping mall or cafe…I must say that knit poncho is more useful than cachet one. İt is possible to make it cute with a few embriodery..


Petrol blue looks well on my skin, one of my favorite color and I completed my appearance with it.. it always makes me colorful so I often use this color… and I am happy :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder