10 Aralık 2013 Salı

Merhaba KarSabah karlı sokaklara uyandığında önce kendini çocuk gibi hissedip sevinen, sonra yatağa dönüp biraz daha uyumak isteyen, daha sonra aslında büyüdüğünü farkedip "Offf işleri nasıl halledeceğiz şimdi" düşüncesiyle kalkıp yola koyulan aynı zamanda strese giren bir tek ben miyim? Bence değilim.Siyah Kapitone Kaban:: Kübra Tekin 
Rugan Çizme:: Casadei
Mavi Şal:: İpekevi
Kemer:: Hermes
Çanta:: Chanel
Fotoğraf:: Nur Sultan Telli
Önce çocukluğa dönülür ve "Her yer bembeyaaaazzz" çığlıkları atılır sonra kazık kadar olduğun fark edilir, evde seninle oynayacak abin de yoktur, birkaç dakikalık nostaljinin ardından gerçekle yüzleşilir; evli, sorumluluk sahibi bir iş kadını olduğun aklına gelir.. Karla birlikte iptal edilen programlar, aksayan işler ve daha bir sürü problem vardır. Özellikle İstanbulda yaşıyorsan kar yağması demek hayatın durması demek.. Önce mutluluk sonra stres demek.. Ahh birde dondurucu soğuk olmasa iyi olurdu.. Kar ile ilgili yazmak istediğim çok şey var biraz daha kar etkisini göstersin onları da sonraki postlarda yazarım.. 
Bu sabahta işte yağmur çamur ve az da olsa yağan kar taneleri ile güne başladık. Sezonda gözüme kestirip hemen aldığım siyah kapitone kabanımı giydim. Çünkü rahat etmek istedim. Tamamen simsiyah kombinimi mavi ile canlandırdım.. Sonuç; kendimi hem rahat hemde şık hissettim.. Ötesi var mı?

HELLO SNOW
Am I the only one who is happy like a kid when see snowy streets in the morning, want to turn back to hot bed to sleep a while then recognize adulthood and with the idea of “off how can I handle jobs” get up at the same time stres? I do not think so.

Black Quilted Coat:: Kübra Tekin 
Boots:: Casadei
Blue shawl:: İpekevi
Belt:: Hermes
Bag:: Chanel
Photography:: Nur Sultan Telli

First of all turning back to childhood, screaming “everywhere is whiteeee” but then recognizing that I am an adult and there is no brother at home to play with me. After a few minutes of nostalgia, face with reality: married and a business woman with a lot of responsibilities.
Cancelled programs because of snow and other problems. Specially if you live in İstanbul, snow means cessation of life, first happiness then stres.. İt could be better if there is no freezing cold. I have a lot of things to write about snow, I will write them for next posts as snow comes hard.

This morning we started the day with rain, mud and a few snowflakes. I wore the black quilted coat that I bought this season because I wanted to be comfortable. I colourize completely black clothes with blue.

Result; I felt either comfortable or stylish. what follows?

1 yorum:

  1. Mıknatıslı şal iğnesini tavsiye ediyordunuz, ne oldu Kübra Hanım?

    YanıtlaSil